Denizbank Döviz Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?Bu zamana kadar çiftçisinden işçisine, kadın girişimcisinden erkek girişimcisine hiçbir vatandaşını ayırt etmeden sizlere destek olan , şimdi de sizlere Denizbank ile hizmet vermektedir. Bu yazımızda döviz hesapları hakkında merak ettiğiniz bütün detaylardan bahsedeceğiz. Böylece yatırımlarınızı daha iyi değerlendirebileceksiniz.

Son yıllarda yaşanan döviz dalgalanmaları, insanların dövize yönelmesine neden oldu. Özellikle TL’deki değer kaybından etkilenmek istemeyen yatırımcılar; Dolar, Euro ve Sterlin gibi farklı ülke para birimlerini yatırım aracı olarak kullanmayı tercih etmektedir. Denizbank da bu noktada insanların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank sadece TL bazında değil döviz bazında da müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir. Banka, size açtığınız anda dolar yatırımlarınız için hemen hoş geldin sürprizi olarak %4,5 gibi bir faiz kampanyası sunmaktadır. ile her türlü kazanacak ve bankanın sunduğu avantajlardan faydalanacaksınız.

Yine Euro bazındaki yatırımlarınız içinde %1,5 hoş geldin faizi kazanmaktasınız. Potansiyel durumda Denizbank müşterisi konumunda iseniz, mobil ya da internet bankacılığınız üzerinden döviz hesabı açabilmektesiniz. Yok, eğer müşterisi değilseniz en yakın Denizbank şubesi aracılığıyla sizde döviz hesabı açtırabilmektesiniz. Banka şubelerine gittiğiniz zaman, burada bulunan ilgili personel, konu hakkında gerekli bilgilendirmeyi detaylı olarak yapacaktır.

Denizbank Döviz Hesabı Nasıl Açılır? (Vadesiz)

Denizbank’ta açma imkanına da sahip olduğunuzu unutmayınız. Eğer Euro ya da Dolar bazlı çalışıyor ve bu para birimlerini alışverişte veya para transferlerinde çok sık miktarda kullanıyor olabilirisiniz. Denizbank döviz hesabı sizin durumunuzda olanlar için sadece kimliğiniz ile giderek vadesiz döviz hesabı da açtırabilmektesiniz. Bu da sizin için çok önemli bir kolaylık olarak görülebilir. Yatırımlarınızı hızlı bir şekilde dövize çevirebilirsiniz.

Bu hesabınız sayesinde çok cüzi işlem ücretleri ile kısa sürede gerçekleştirebilir ve bu tür transfer sorunlarınızdan ya da nakit çekme sorunuzdan kurtulabilirsiniz. Gerekli şartlar sağlandığında, bir takım işlemler ücretsiz olarak da yapılabilir. Bunun için banka tarafından istenen şartlar dönemsel olarak farklılık gösterdiğinden, güncel şartların öğrenilmesi yararlı olacaktır.Bir önceki yazımız olan Kara Listede Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde kara liste kredi, kara listede kredi veren bankalar ve sicili bozuk olanlara kredi hakkında bilgiler verilmektedir.