PTT Kredi Başvurun

PTT Kredi Başvurusu

PTT’nin kredi ihtiyacı duyan vatandaşlara ihtiyaçlarını karşılayabilsinler diye sunduğu bu hizmet günümüz koşullarında talep almaya devam etmektedir. Tüketimin yoğun olarak yaşandığı bu günlerde insanlar nakit akışının devamını sağlayabilmek ve giderlerini karşılayabilmek için kredi başvurularında bulunmaktadır.

İnsanlar her ihtiyaçlarını aylık gelirlerinden karşılayamayabilirler. Bu nokta da nakit sıkıntısı yaşar ve uygun kredi veren bankaların kampanyalarını takip ederek kendilerine uygun olan kurumdan kredi çekerler. Bu konuda büyük bir avantaj sağlayan kampanya dahilinde PTT kurum olarak öne çıkmayı başarmış ve hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Bankaların faiz oranlarında düşme politikasına girmesi ile PTT harekete geçerek kredi hizmeti sunmaya başlamıştır. Kredi ihtiyaçlarınız için nasıl başvuru yapacağınız ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

PTT Yeni Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle kredi çekme ihtiyacı duyan bireyin bizzat başvurması gerektiğini belirtelim. Başka birine vekalet vermeniz dahilinde kredi işleminiz alınmaz. Kredi talebinizin işleme alınması için şahsi başvuru mecburidir. T.C kimlik kartınız ya da nüfus cüzdanınız ile sizlere yakın bir PTT Merkez Şubesine giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlere sunulan kampanyalardan uygun olanı belirttiğiniz takdirde sizlere ilgili bankanın kredi evrakları verilir. İstenen yerleri doldurup imzalamanız gerekmektedir. Kredi değerlendirme aşaması bankanın kendisi tarafından yapılır yani PTT nin bu konuda bir değerlendirme süreci yoktur. Bu süreç içerisinde sizden kredi tutarlarında kesilen masraflar olabilir. Masraflar da yine bankanın kendisi tarafından alınır.

Sizler isterseniz alınan masraf ücretlerinin iadesi için bizzat bankaya başvurabilirsiniz.Kredi çekme talebinizden vazgeçme durumunuz söz konusu olursa kredi talebinde bulunmuş olduğunuz bankaya cayma bildiriminde bulunmanız gerekmektedir.

PTT Kefilsiz, Şartsız N KOLAY Emekli Kredisi

Emekli maaşını PTT den alan emeklilere sunduğu bu kampanya ile kredi almanız artık daha kolay. Acil nakit ihtiyacı duyuyor ve kefilsiz şartsız bir kredi almak istiyorsanız size en yakın PTT Merkezine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Alt limiti 1.250 TL ve üst limiti 80.000 TL olan krediden, 80 yaşına kadar olan ve emekli maaşını PTT den alanlar yararlanacaktır.Aktifbank emekli maaşını PTT den alan vatandaşlar için müşteri yaşı ve vade süresi olarak toplam 85 yılı geçmeyecek şekilde düzenleme yapılacağını bildirmiştir. Yani kredi çekmek isteyen 80 yaşında bir emekliye en fazla 5 yıl vadeli bir kredi olanağı sağlanmaktadır. Aktifbank kredi sağlama imkanında sadece maaşını PTT den alan emeklileri değil acil nakit ihtiyacı olan bireyleri de düşünmüştür. Şimdi birlikte Aktifbank ın diğer bir kampanyasına göz atalım.

PTT SMS İle Kredi Başvurusu

Vatandaşlara gönderilen PTT’den uygun faizli kredi kolaylığı ! başlıklı sms ile yeni kampanya duyuruldu. 60 ay vadeli 74.600 TL’ye kadar Aktif Bank Emekli kredisine başvurmak için yapılması gerekenler ise:  PTT boşluk TCKN yazip 3050’ye göndermeniz yeterlidir. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin onaylanan kredi tutarı hesaplarına yatacağı belirtilmiştir.

 Kredi hakkındaki bütün bilgiler PTT Resmi sitesinden alınmış olup sitemiz sadece bilgi verme amacıyla hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden herhangi bir başvuru veyahut ücret talebinde bulunulmamaktadır. Başvurularınızı şahsen ve bireysel olarak şubelere bizzat yapmanız gerekmektedir. Resmi sitedeki kredi hakkında bilgilendirmeyi incelemek isterseniz : Siteye Git

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.