Ertelemeli Kredi Başvurusu

Ertelemeli Kredi Başvuruları

Küresel çapta vatandaşları en çok ekonomik olarak etkileyen salgın karşısında yapılan çalışmalar devam etmektedir. Kamu bankaları ve özel bankalar yaptıkları kredi kampanyaları ile vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesini ve ödemelerde erteleme yaparak kolay ödeme planı ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

6 ay ertelemeli kredi kampanyası devlet bankaları tarafından yapılmış olup başvuru süreçleri tamamlanmıştır. Günümüzde aktif olarak 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları devam etmektedir.

Ertelemeli Kredi Başvurusu Şartları Nelerdir?

Ertelemeli kredi başvurusunda bulunmak için öncelikle bankaların sizden talep etmiş olduğu şartları karşılamanız gerekmektedir. Bankalar kredi başvurusunda bulunan vatandaşlardan bazı şartlar ve belgeler talep etmektedirler.

Bankaların kendi bünyesinde belirlediği şartlar farklılık gösterebilmektedir. İstenen evrak ve şartlar için bankalara bireysel olarak başvurarak başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ertelemeli kredi başvurusunda bulunmak için bankaların istediği şartları eğer karşılıyorsanız bankaların mobil uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla şubeye gitmeden başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere aşağıda listesini verdiğimiz bankaların internet sitelerinde başvuru hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Başvuru için her zaman bireysel olarak şubelere şahsen başvurmanızı öneririz.

Ertelemeli Kredi Kampanyası Yapan Bankalar Hangileridir?

Ertelemeli Kredi Kampanyası başlatan bankaları sayacak olursak:

Yapı Kredi Bankası

En az 1.000 , En çok 200.000  TL başvuruda bulanabileceğiniz YapıKredi Bankası’nda vade süresi 36 ayla sınırlandırılmıştır. Ödemesiz gün sayısı da 90 günle sınırlandırılmıştır. Yani ödeme erteleme seçeneğini kullanmak isterseniz 90 gün yani 3 ay erteleme talebinde bulunabilirsiniz. YapıKredi bireysel internet şubesi veyahut mobil uygulama üyesi iseniz başvurularınızı online olarak da yapabilme imkanı sunulmaktadır.

FinansBank

İhtiyaçlarını karşılamak için kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için kampanya yapan diğer banka da FinansBank’tır. Finansban müşterisi iseniz başvurularınızı online olarak KrediGo uygulaması ve 0850 220 8 573 numaları banka müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

AkBank

Ertelemeli kredi sunan bir diğer banka da Akbank’tır. Akbank.com, Akbank telefon şubesi veyahut Akbank Direk İnternet veya mobile girerek belgesiz, imzasız olarak başvuruda bulunabilme imkanı sunmaktadır. Toplam 92 gün erteleme imkanı sunan Akbank 60 ay vade imkanıyla ertelemeli kredilerde en çok vade imkanı sunan banka olarak öne çıkmaktadır.

Alternatif Bank

3 Ay erteleme imkanı sunan bankalar arasında kendine yer bulan Alternatif bank nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için ertelemeli kredi kampanyasına katılarak talep almaktadır.

İng Bankası

İng bankası müşterisi olun veyahut olmayın 36 ay vade imkanı ve 3 ay erteleme seçeneği sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında vatandaşlara başvuru konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Garanti Bankası

3 ay ertelemeli 48 ay vade imkanı ile sadece esnaflara özel olarak sunduğu kredi olanağı ile Garanti Bankası, zor günler geçiren esnaflar için kredi başvuru kampanyası sunmaktadır.

TEB Bankası

TEB bankası daha önce ihtiyaç ve taşıt kredisi kullanan müşterilerine yönelik olarak sunduğu kredi kampanyasında mevcut müşterilerine 3 ay erteleme imkanı sunarak kredi kullanan müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

 

Sitemizdeki yazılar bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir başvuru veyahut kişisel bilgi talebinde bulunulmamaktadır. Başvurularınızı şahsen ve bireysel olarak şubelere yapınız internet ortamında kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan imtina ediniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.